1. Úvod
  2. POTISK TRANSFER

Potisk transferem

 

Transferový tisk je technologie s výbornými vlastnostmi – trvanlivý, dobře drží, je stálobarevný. Je vhodný pro potisk triček pracovních oděvů, batohů a látkových či nylonových tašek, deštníků, kšiltovek, šňůrek na krk nebo k potisku stuh a dalších textílií.

Pro transferový tisk je možné vybírat ze speciálních folií, které nabízejí široké škály barev. Na plotteru vyřežeme požadované logo či text a následně zažehlíme tlakem při teplotě 160°C (nelze zažehlit žehličkou). Vícebarevný motiv se provádí tiskovou nažehlovací fólií. Transferový potisk se hodí na malonákladový potisk.
Cena transferového tisku se určuje individuálně. Záleží na velikosti a náročnosti potisku.

Potisk triček folií Flex a Flock

Flex a Flock je speciální nažehlovací materiál určený pro vyřezávání jednodužší vektorové grafiky, jako jsou například nápisy, čísla, siluety a pod. Tato technika se hodí při odběru nižšího počtu triček. Touto technologií Vám potiskneme trička kvalitně a hlavně velmi rychle. Pokud tedy sháníte rychlý dárek k narozeninám, nebo chcete rychlá týmová trička téměř do druhého dne, právě Flex a Flock je pro Vás nejlepší a nejrychlejší řešení. Potištěná trička jsou cenově nenáročná.

Výhody potisku triček Flex a Flock:

  • tisk od 1 kusu
  • cenově výhodné řešení pro málo kusů
  • ideální pro trička, kde jsou odlišná jména, přezdívky, čísla (dresy) apod.
  • stálost barev, dlouhá životnost

Pro kalkulaci nás neváhejte kontaktovat!

potisk dresupotisk dresupotisk flex fóliípotisk flex fóliípotisk flex fóliípotisk dresupotisk flex fóliípotisk dresupotisk dresupotisk dresupotisk dresupotisk tričkapotisk tričkapotisk tričkapotisk tričekpotisk tričkapotisk tričkapotisk tričkapotisk tričkapotisk flex fóliípotisk flex fóliípotisk tričkapotisk tričkapotisk flex fóliípotisk flex fóliípotisk flex fóliípotisk vestypotisk vestypotisk vestypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk flex fóliípotisk flex fóliípotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovkypotisk kšiltovky
Logo
Jan Kovařík
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz