1. Úvod
  2. SÍTOTISK

Sítotisk

 

 Sítotisk je nejznámější technologie potisku textilu a

reklamních předmětů

 

Sítotiskem je možné vytvořít jak jednoduché, tak i složité grafiky.

Pro sítotisk a potisk triček (textilu, mikin atd.) používáme ruční 6-barevný karusel.

Potisk sítotiskem je vhodný pro veškerou textilní výrobu, ale i na reklamní předměty například, kšiltovky, trička, mikiny, deštníky, papírové tašky, čepice, látkové tašky, igelitové tašky prakticky jakakoliv plocha do max. rozměru: 42cm(výška) x 38cm (šířka)

Potisk provádíme plastizolovými a ředidlovými barvami, které odpovídají normám EU.

Princip sítotisku

  • Sítotisk je jednou z nejstarších technik tisku. Vznikl na Dálném Východě a původně se síta v dřevěných rámech potahovala tkaninou z lidských vlasů. Materiálem pro síťoviny je dnes polyamid nebo polyester, rámy bývají hliníkové. Princip je však stále stejný.
  • Napnutá síťovina se ovrství emulzí, film s motivem na sítu se osvítí a v místě motivu se emulze odstraní (vymyje se vodou).
  • Tiskař nebo tiskový stroj potom přejede přes síto ostrou těrkou s nanesenou barvou. Barva projde přesně těmi oky, která nebyla emulzí pokryta.
  • Vícebarevný tisk se realizuje pomocí více (různě ovrstvených) sít.

Pro kalkulaci nás neváhejte kontaktovat!

potisk tričekpotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričkapotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričkapotisk tričkapotisk tričkapotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričkapotisk tričekpotisk tričkapotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk sítotiskempotisk sítotiskempotisk sítotiskempotisk sítotiskempotisk tričekpotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk tričkapotisk tričekpotisk tričekpotisk triček
Logo
Jan Kovařík
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz