1. Úvod
  2. POTISK TRIČEK

Potisk triček

Reklamní trička s potiskem patří k oblíbeným reklamním předmětům. Vzhledem k příjemně nízké ceně našich triček i potisku je tato forma propagace stále oblíbenější mezi firmami, školami i pořadateli kulturních nebo společenských akcí.

Specializujeme se nejen na potisk triček, ale i polokošil, mikin a jiných textilií, které rovněž naleznete v naší široké nabídce. U nás si vyberte reklamní textil který bude odpovídat střihem i barvou požadovaným účelům.

Na potisk používáme moderní technologie, které zaručují dlouhotrvající stálobarevný potisk i po několika vypráních. Nemusíte se tak bát, že Vám potisk po pár vypráních zmizí.

Nevíte, jakou metodu potisku zvolit na váš motiv? Inspirujte se z ukázek námi realizovaných potisků.

potisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk tričekpotisk triček
Logo
Jan Kovařík
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz